64 yaşındaki Zerrin Özer ayrılığa 89 gün direndi! “Dayanamadım” diyerek bakın ne yaptı? Son halini gören “Dönme” diye yalvardı

Müziği bıraktığını açıklayarak hayranlarını üzen Zerrin Özer, sahneden ayrılmaya dayanamadı. Ünlü sanatçı toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak herkesi duygulandırdı. Dayanamadığını tabir eden Özer’in o açıklaması toplumsal medyanın gündemine düştü. Bakın neler yazdı?

ZERRİN ÖZER’DEN SAHNE AÇIKLAMASI! 89 GÜN DAYANABİLDİ

Haziran ayında yaptığı ayrılık açıklaması ile hayranlarını üzen ünlü müzikçi Zerrin Özer, “Mesleki mesleğimi kendi irademle noktaladım.” diyerek sahnelere veda etmişti.

Özer’in bu kararı herkesi şaşırtmıştı. Ancak ünlü sanatçı ayrılık kararına yalnızca 89 gün dayanabildi. Tekrardan duygusal bir paylaşım yapan Zerrin Özer, “Dayanmıyorum, dayanılmıyor” diyerek bu kararından vazgeçtiğini açıkladı.

“DAYANAMIYORUM” DEDİ MÜJDELİ HABERİ VERDİ

Mesleğine tekrardan dönüş yapan 64 yaşındaki Zerrin Özer, “Yok dayanamıyorum, dayanılmıyor… Müzik söylemeden, konserde sizlerle göz göze gelmemek, sizlerin gücünü almadan yaşayamıyorum. Sizin Zerrin’iniz meczup vallahi deli! Ne yapayım? Ben böyleyim… Sakın çok kızmayın olur mu?” açıklamasını yaptı.

BÜYÜK DEĞİŞİM

Özer’in son hali ise herkesi şaşırttı. Büyük bir değişim yaşayan Zerrin Özer için “Ayrılık yaramış” “Dönme sahnelere” “Gençleşmişsin” üzere yorumlar yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*