Ak Partili vekilden TFF Başkan adayı Büyükekşi’ye uyarı geldi!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığına seçilmesine kesin gözüyle bakılan Mehmet Büyükekşi, dün toplanan Kulüpler Birliği Vakfı’ndan da destek aldı.

Artık gözler 16 Haziran’da Ankara’da yapılacak seçimde Büyükekşi’nin nasıl bir yönetim kurulu listesi çıkartacağına çevrildi.

AK Parti’li vekilden uyarı geldi

Tam da bu konuya dair bir milletvekilinden Büyükekşi’ye ‘uyarı’ niteliğinde bir çağrı geldi. AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AKP Grup Yönetim Kurulu Üyesi Salih Cora, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Mehmet Büyükekşi’ye Mustafa Hacıkerimoğlu’nun yönetim listesine alınması gerektiğini söyledi.

Salih Cora: Bizi üzer, hasmane olur!

Salih Cora, Twitter hesabından dün attığı tweet’te, “TFF yönetimine Mustafa Hacıkerimoğlu ismi önerilmesi doğru ve isabetli bir karardır. Bu kararından dolayı Trabzonspor başkanı ve yönetimini tebrik ediyoruz. TFF Başkan adayı camiamızın bu isteğini dikkate almalı. Aksi bir durum bizi üzer. Hatta hasmane bir tutum olur” dedi. Cora’nın ‘bizi üzer’, ‘hasmane’ (düşmanca) gibi ifadeleri özellikle kullanması dikkat çekti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.