Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi: Ankaralıların hizmetine sunacağız

Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi: Ankaralıların hizmetine sunacağız
Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi: Ankaralıların hizmetine sunacağız

Karaismailoğlu, Ankara-Kahramankazan yolu şantiyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra işçilerle sahur yapan Karaismailoğlu, yaptığı açıklamada, ramazan boyunca iftar ve sahurlarda çalışma arkadaşlarıyla olacaklarını söyledi.

Ülke genelinde 5 bine yakın şantiyede, 700 bin çalışanla ülkenin geleceği ve vatandaşın daha iyi şartlarda yaşaması için önemli işler yaptıklarını dile getiren Karaismailoğlu, “Yaptığımız bütün işler vatandaşımızın yaşamına konfor katıyor. O yüzden çalışma arkadaşlarımızın el emeği, göz nuru, alın teri bizim için çok önemli. Hem onlarla motivasyon sağlıyoruz hem de işlerimizi yerinde inceliyoruz.” diye konuştu.

“ANKARALILARIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ”

Ankara-Kahramankazan yolunda geçen yıl önemli işler yaptıklarını, bu yıl da daha fazla çalışarak, daha fazla iş yapacaklarını anlatan Karaismailoğlu, “Ankara-Kahramankazan yolumuzu da bölünmüş yol olarak Ankaralıların, Kahramankazanlıların, Kızılcahamamlıların hizmetine sunacağız.” ifadesini kullandı.

“TÜRKİYE EN BÜYÜK 10 EKONOMİ ARASINA GELECEK”

Kahramankazan yolunda incelemelerde bulunarak yapılacak işleri planladıklarını belirten Karaismailoğlu şunları kaydetti:

“Bütün arkadaşlarımız bizim için çok önemli, çünkü biz bir ekibiz. 700 bin çalışma arkadaşımızla gurur duyuyoruz. Onlarla ülkemizin 2053’e kadar olan işlerini planladık. İnşallah güçlü bir şekilde 2023’ü aşarak 2053’e kadar güçlü, büyük Türkiye’nin adımlarını hep birlikte atacağız. Türkiye, büyüyecek, güçlenecek, dünyanın gelişmiş en büyük 10 ekonomisi arasına yaptığımız yatırımlarla gelecek. İnşallah yarın başka bir şantiyede, öbür gün başka bir şantiyede olacağız. Hep birlikte işlerin üstesinden hızlı bir şekilde geleceğiz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*