Bayraklı Belediye Başkanı Sandal’dan “Depremzedeler İçin Ayrılan Rezerv Alan” Açıklaması: “Diyarbakır Çüngüş’ün AKP’li Belediye Başkanı ve…

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’da, depremzede vatandaşlarımız için ayrılan rezerv alandaki parsellerin ticari alanlara dönüştürülerek pazarlık usulü ile satıldığını söyledik ‘doğru değil’ dediniz, ispatladık. Şimdi alıcıya soruyoruz: Diyarbakır Çüngüş’ün AKP’li Belediye Başkanı ve akrabaları, TOKİ’den, Bayraklı rezerv alanından yer aldınız mı?” açıklamasını yaptı.

İzmir’de, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, depremzedelerin konut ihtiyacını karşılamak için oluşturulan rezerv alanı ile ilgili açıklama yaptı. Sandal’ın paylaşımı şöyle:

“Bayraklı’da, depremzede vatandaşlarımız için ayrılan rezerv alandaki parsellerin ticari alanlara dönüştürülerek pazarlık usulü ile satıldığını söyledik ‘doğru değil’ dediniz, ispatladık. Satışı yapandan da doğru söylemediğimizi söyleyenlerden de ses çıkmadı. Şimdi alıcıya soruyoruz: Diyarbakır Çüngüş’ün AKP’li Belediye Başkanı ve akrabaları, TOKİ’den, Bayraklı rezerv alanından yer aldınız mı?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir