Galatasaray’dan Mert Müldür için 5 milyon euro

Galatasaray, teknik yönetici sıkıntısını Okan Buruk ile çözmesinin akabinde hoca tarafından verilen transfer listesi için harekete geçti. Sarı-kırmızılılar, sağ bek konusunda İtalya’da Sassuolo forması giyen ulusal futbolcu Mert Müldür için çalışmalara başladı.

5 MİLYON EUROYA ÇIKACAK

Sarı-kırmızılılarda Lider Dursun Özbek, tekrar şampiyonluğa oynayacak kadroyu kurmak için startı verdi. Birinci olarak, 23 yaşındaki Mert Müldür için İtalyan takımıyla pazarlığa oturacak olan Cim-Bom’da bu transfer için kesenin ağzı açıldı. 2024’e kadar Sassuolo ile kontratı bulunan yetenekli futbolcu için bonuslarla birlikte yaklaşık 5 milyon euronun gözden çıkarıldığı bildirildi.

OKAN BURUK ÇOK İSTİYOR

Galatasaray’da kale ve savunma çizgisinin yabancılardan oluşması nedeniyle bu bölgede kısmi olarak yerlileştirme atağı düşünülüyor. Bu nedenle sağ ve sol bek oynayabilen Mert Müldür’ün transferinin büyük avantaj yaratacağı düşünülüyor. Okan Buruk’un da Mert Müldür transferini çok önemsediği bildirildi. Cim-Bom, Mert Müldür olmazsa, Kayserispor’dan Onur Bulut’a yönelecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*