İbrahim Tatlıses ve Adalet Sara yine karşı karşıya! ‘Babanın kıymetini bilmeyen ahmaktır’

Uzun zamandır oğlu Ahmet Tatlıses’le dargın olan İbrahim Tatlıses, Babalar Günü’nde sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak oğlunu hedef almıştı. Tatlıses’in sert ifadelerini yanıtsız bırakmayan Adalet Sara, “Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun” şeklinde başlayan imalı bir paylaşımda bulundu.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Babalar Günü’ne özel bir paylaşımda bulunarak “Baba candır ‘baba’nın kıymetini bilmeyenler Ahmak oğlu AHMAKTIR” ifadelerini kullanmıştı. 7 çocuk babası Tatlıses’in bu paylaşımı takipçileri tarafından bir süredir dargın olduğu oğlu Ahmet Tatlıses‘e gönderme olarak yorumlandı. 

İbrahim Tatlıses ve Ahmet Tatlıses

“HANGİ BABALARIN GÜNÜ KUTLU OLSUN?”

Ahmet Tatlıses, konu hakkında sessizliğini korurken İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara‘dan bir çıkış geldi. İbrahim Tatlıses’e öfke kusan Sara, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak şu ifadelere yer verdi:

“Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… ‘Namus davası’ diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının derdiyle dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat büyütenlerin. Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun”

Ahmet Tatlıses ve Adalet Sara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Müge Anlı müjdeli haberi canlı yayında verdi: Evleniyor!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*