O Kız dizisinin konusu nedir? O Kız dizisi konusu ve oyuncuları

En çok merak edilen ve araştırılan bahislerden biri de O Kız dizisi ile ilgili ayrıntılar oldu. Pekala O Kız dizisi ne vakit başlıyor? O Kız dizisi konusu nedir? O Kız dizisi oyuncu takımında kimler var? O Kız dizisi ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

O KIZ DİZİSİ KONUSU

O Kız dizisi Kanal D ekranlarında 21 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de seyirciyle buluşacak. O Kız dizisinde sıradan bir hayat yaşayan Zeynep karakteri zeka geriliği teşhisi olan babası ve yaşlı dedesi ile birlikte halasıyla bir konutu paylaşır. Zeynep eniştesinin baskılarına dayanamadığı için para kazanarak babasıyla birlikte o meskenden kurtulmak ister. Lakin Zeynep bu hayaline kavuşmayı başaramadan hayatı değişir. Halasına yardım etmek için bir fenomenin konutuna paklığa sarfiyat ve buradaki Ozan Mert karakteri ikisinin de hayatının değişmesine sebep olur. Sitare Somer karakteri ise Ozan’ı şimdiki hayatına ulaşmasını sağlamıştır ve bu duruma el atacak kişi odur ve Sitare Ozan ile Zeynep’in yaşadığı durumu fırsata çevirmeye karar verir.

O KIZ DİZİSİ OYUNCULARI

O Kız dizisinde Erkan Petekkaya Kadir karakterini, Zeynep Sönmez Seher karakterini, Sezin Akbaşoğulları Sitare karakterini, Irmak Gökdemir Esma karakterini, Cengiz Orhonlu Ozan karakterini, Mustafa Konak Yusuf karakterini, Lisanın Döğer Zeynep karakterini, Deniz Bakacak Seda karakterini, Macit Koper İsmail karakterini, Cem Kurtoğlu Akın karakterini, Asiye Dinçsoy Türkan karakterini, Göktuğ Yıldırım Mustafa karakterini, Orhan Kılıç Fevzi karakterini, Ece Efe İpek karakterini, Ayten Uncuoğlu Fatma karakterini Melih Selçuk Salih karakterini, Münire Apaydın Nimet karakterini ve Ilgın Çakır Mine karakterini canlandırmaktadır.

O KIZ DİZİSİ BAŞROL HİKAYELERİ

Erkan Petekkaya Kadir karakterini canlandırmaktadır. Kadir’in doğumda yaşadığı bir kaza sonucunda zeka geriliği teşhisi konmuş ve hayatına daima 5 yaşında üzere devam etmiştir. Tek çocuğu olan Zeyneple en yakın arkadaş olmuştur. Zeynep ve Kadir’in baba kız bağı çok güçlüdür.

Dilin Döğer Zeynep karakterini canlandırmaktadır ve Zeynep 20li yaşlarında bir genç kızdır. Hayatın zorluğu ve maddi problemler ile çok küçük yaşında yüzleşmek zorunda kalmıştır. Zeynep, babasının annesi olmuştur. Zeynep babası için birçok fedakarlık yapmıştır. Bir gün halasına yardım etmek için paklığa gittiği konutta gördüğü Ozan’a aşık olacaktır.

Cengiz Orhonlu Ozan karakterini canlandırıyor. Ozan 20’li yaşlarında bir toplumsal medya fenomeni. Maddi manada her şeye sahip olarak görülen Ozan aslında içten içe yalnız bir karakter olarak izleyici karşısına çıkıyor. Sitare, Ozan’ı şu an bulunduğu pozisyona getiren kişi ve bağlı olduğu ajansın işvereni.

Sezin Akbaşoğulları Sitare karakterini canlandırıyor. Sitare 40’lı yaşlarına gelen hoş ve güçlü bir iş bayanı. Reklam ajansı sahibi olan Sitare, toplumsal medya ajansı işletiyor. Tıpkı vakitte Ozan’ın da yasak aşkı. Aslında Sitare, Ozan’ı baştan var ettiği için yapıtına aşık olan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*