Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık tatilde! Eski sevgilisiyle pişti oldu

Ekim 2021’de bir eğlence mekanında objektiflere takılan Rıza Kocaoğlu’nun, ‘Atiye’ dizisinin yardımcı yönetmeni Burcu Alptekin’le yakınlaştığı iddia edilmişti.

TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’nın haberine göre; arkadaş grubuyla eğlenen ikili, birbirini öpücüklere boğmuştu. Etraftakilere aldırış etmeyen Kocaoğlu’nun, Alptekin’e sık sık sarılmıştı. Hatta oyuncunun samimiyetinden rahatsız olan Alptekin’in, bir ara Kocaoğlu’nu elinden ittiği ileri sürülmüştü. İkilinin yanında olan oyuncu Kadir Çermik ise basın mensuplarını görünce arkadaşlarını uyarmıştı.

“KENDİSİ ARKADAŞIM OLUR”

Arkadaşlarının ardından mekandan çıkan Kocaoğlu, ilişki soruları karşısında espri yaparak konuyu kapatmaya çalışmış, muhabirlerin “Sizi sarmaş dolaş görüntüledik” demesi üzerine “Görüntüleyin” demekle yetinmişti. Konuyla ilgili daha sonra açıklama yapan ünlü oyuncu, yönetmen Burcu Alptekin ile aşk iddialarına, “Öyle bir şey yok. Aşk yok zaten hayatımda, kendiniz yazıp çizdiniz. Kendisi benim arkadaşım olur” demişti.

İŞTE YENİ SEVGİLİSİ…

Rol aldığı dizi ve filmlerin yanı sıra özel hayatıyla da konuşulan Rıza Kocaoğlu’nun, geçtiğimiz Nisan ayında yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. 43 yaşındaki oyuncu, yeni sevgilisi Selin Işık’la (35) Cihangir’de bir mekanda baş başa yemek yemişti.

PLAN TUTMADI!

Magazin basını gelmeden balıkçıdan ayrılmak isteyen Kocaoğlu, mekan içerisinde sevgilisi ile romantik anlar yaşamıştı. Patlayan flaşlarla önce kısa süreli şok yaşayan oyuncu, daha sonra rahatsız olmuştu.

Kocaoğlu, basın mensuplarının “Rıza Bey ‘Hayırlı olsun’ diyelim mi?” sorusuna, “Arkadaşlar alınan görüntü yeterli sanırım, iyi akşamlar. Lütfen artık çekmeyin, rahatsız oluyorlar” yanıtını vermişti.

OBJEKTİFLERE POZ VERDİLER

Oyuncu, geçtiğimiz hafta ise yaklaşık olarak üç aydır aşk yaşadığı Selin Işık ile birlikte Cihangir’de yer alan bir balıkçıda baş başa akşam yemeği yemişti.

Mekan çıkışı basın mensuplarını gören Kocaoğlu, “Arkadaşlar yürürken değil de, size poz verelim öyle çekin” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü isim, fotoğraf çektirirken gözlerini sevgilisi Işık’tan alamamıştı. Kocaoğlu’nun aşk dolu bakışları, dikkatlerden kaçmamıştı.

BAŞ BAŞA TATİL

Rıza Kocaoğlu, tüm bunların ardından sevgilisi Selin Işık ile birlikte Çeşme’de tatile başladı. Önceki gün Aya Yorgi’de bir plajda kameralara yansıyan Kocaoğlu ile Işık, birlikte denize girdi.

‘Çukur’ dizisindeki fit halinden eser kalmayan oyuncu, aldığı kilolar ile dikkat çekti.

ESKİ SEVGİLİSİYLE PİŞTİ OLDU

Kocaoğlu, sevgilisi Işık ile birlikte deniz ve güneşin tadını çıkarırken; eski sevgilisi Hazal Subaşı da yakın arkadaşı Gizem Karaca ile aynı mekanda eğlendi.

Birbirlerinden ayrı köşelerde vakit geçiren Subaşı ve Kocaoğlu, daha sonra localarına gittiler.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz yıl iki yıl aşk yaşadığı ve kendisi gibi oyuncu olan Hazal Subaşı ile ilişkisini bitirmişti. Kocaoğlu, ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*