Ünlü fenomen patlamaya hazır 5 altcoini paylaştı

Ünlü fenomen patlamaya hazır 5 altcoini paylaştı

BTC başta olmak üzere pek çok altcoin yüzde 50’nin üzerinde değer kaybetti. Bir ara 47 bin dolar seviyelerine kadar çıkan BTC bir anda 39 bin dolara geriledi. Şu sıralarda da yine BTC tarafında 40 bin dolar mücadelesi sürüyor.

Peki bu tabloda yatırımcıların güvenebileceği altcoinler hangileri? Açıkçası piyasada güven veren bir görünüm olduğu söylenemez. Fakat yine de bazı analistler uzun vadede birkaç altcoinin fark yaratacağına inanıyor.

Şimdi gelelim analistlerin altcoin tavsiyelerine. Bazı analistlere göre uzun vadede kripto paraların tekrardan değer kazanması pek de zor değil. Hatta yıl sonuna kadar tamamen farklı bir tablo ile karşılaşacağımızı iddia edenler bile var.

Peki önerilen altcoinler hangileri? Bazı analistler özellikle ADA, LINK, ETH, DOT ve BNB’nin önümüzdeki süreçte de isminden sıkça söz ettireceği konusunda hemfikirler.

Fakat kripto para piyasası son derece riskli bir bölge. Dolayısıyla burada neyin ne olacağını kestirmek hiç ama hiç kolay değil.

Dolayısıyla yatırım tavsiyelerine kulak asmamanızı öneririz. Dip not olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*