Godlike Burger Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta sadece tek bir ücretsiz oyun hediye ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise Godlike Burger. Oyunu 12 Ekim tarihine kadar arşivinize katabileceğinizi belirtelim. Geçtiğimiz hafta ise Soulstice ve Model Builder verilmişti.

Godlike Burger, geliştirici Liquid Pug ve yayıncı Daedalic Entertainment’tan geliyor. Oyun, son birkaç yılda ortaya çıkan birçok restoran simülasyonu oyunlarından birinin bilim kurgu versiyonu gibi görünüyor. Uzayda bir burger lokantasını yönetmeli ve onu devam ettirmelisiniz.

Öte yandan, galaksideki en iyi hamburgerleri yapmak için gereken malzemeleri almak üzere aslında uzaylı müşterilerinizden bazılarını öldürmeniz gerekiyor. Bu kesinlikle diğer restoran simülasyonu oyunlarında kesinlikle olmayan bir şey.

Oyunun kısa özeti şu şekilde: “Godlike Burger’de galaksinin en çılgın restoranını işleteceksin! Müşterileri birçok sinsi şekilde sersemlet, zehirle ve öldür… ve onları burger etine çevir! Ve merak etme: Eğer zekice yaparsan Uzaylı müşteriler gelmeye devam edecek çünkü yamyamlık gerçekten çok leziz.”

Gelecek haftanın oyunu ise Blazing Sails ve Q.U.B.E. Ultimate Bundle olarak açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx