Xiaomi işi iyice abarttı: İşte Xiaomi’nin yeni valizi!

Çin’in teknoloji devi Xiaomi, son dönemde farklı kategorilerde bir dizi ürün lansmanı gerçekleştirdi. Akıllı telefonlardan, saatlere, kulaklıklardan akıllı ev cihazlarına kadar birçok yeni ürünü tüketicilerle buluşturan Xiaomi, popüler aksesuarlarından MIJIA Valiz serisini de unutmadı. Bu çerçevede, MIJIA Alüminyum Çerçeve Valiz adını taşıyan 20 inçlik yeni bir valiz modelini tanıttı. Ürün, 549 yuan (yaklaşık 75$) fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü.

Bu valizin tasarımı, dayanıklılığını arttırmak için 6 serisi alüminyum alaşımlı orta çerçeve ve çinko alaşımı köşe korumalarıyla zenginleştirildi. Bu kombinasyon, çerçevenin kolayca deforme olmasını engelliyor. Valiz, iki adet TSA kilidine sahip. Ayrıca yüksek performanslı bir bileşen PC levha, kendi geliştirdiği yüksek hassasiyetli burçlu evrensel tekerlek ve %99 antibakteriyel koruma özellikleri ile donatıldı.

Xiaomi işi iyice abarttı: İşte Xiaomi’nin yeni valizi!

MIJIA’nın bu yeni valiz modeli, dört seviyeli ayarlanabilir çekçek özelliğine sahip. Bu çekçek, stabil bir alüminyum alaşımdan, anodize alüminyum süreciyle üretildi. Valiz, darbe direnci, yorgunluk direnci, ağırlık düşme, yürüyüş ve kaldırma şok testleri gibi bir dizi ulusal standardı başarıyla geçti.

İç kısmında depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için U şeklinde çantalar ve X-dizgi tasarımlarına sahip. Islak kıyafetleri uygun bir şekilde depolayabilmek için valizde ayrıca su geçirmez bir bölme bulunuyor. Bu, kıyafetlerin daha temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmasına yardımcı oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx