Xiaomi, yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor! İşte detaylar

Teknoloji dünyasında en popüler sızıntı kaynaklarından birisi olan Digital Chat Station, Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni ve gizemli bir model üzerinde çalıştığını açıkladı. Çalışmaların kısa bir süre öncesinde başladığını açıklayan kaynak, yeni model hakkında birtakım detaylar aktardı. Xiaomi N7 olarak isimlendirilen model, yakında tanıtılabilir. İşte detaylar

Xiaomi N7, şirketin benzersiz bir modeli olacak!

Digital Chat Station’un aktardığına göre Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı N7 modeli, şirketin şu anki modellerine kıyasla daha farklı özellikler taşıyacak. Üst segment bir cihaz olacağı bilinen modelin Google, Samsung gibi akıllı üreticilerinin de yaptığı üzere “katlanabilir telefon” tasarımına yönelebileceği güçlü beklentiler arasında yer alıyor.

Henüz ismi ve teknik detayları kesinleşmeyen cihazın katlanabilir bir akıllı telefon olması ve Xiaomi’nin rakiplerinin gerisinde kaldığı katlanabilir telefon arenasına bu telefonla birlikte dahil olması bekleniyor. Telefonun ne zaman açıklanacağı da aktarılmayan detaylar olmakla birlikte 2023 yılı içerisinde temel özellikleriyle birlikte birçok sızıntının teknoloji dünyasına aktarılmasını bekliyoruz.

Bildiğiniz üzere kasım ayında Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi piyasaya sürülecek. Xiaomi’nin yeni modeli N7’nin üst segment bir cihaz olacağı ve geliştirildiği tarih göz önünde bulundurulduğunda, cihazın Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisiyle birlikte tanıtılacağını düşünebiliyoruz. Bu konuda da henüz kesinleşmiş bir bilgi yer alıyor olmasa da gerçekleşmesi muhtemel bir beklenti olduğunu da belirtmiş olalım.

Peki, sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce de Xiaomi, N7 modeliyle birlikte katlanabilir telefon üretimine başlayacak mı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsini.z

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir